07-10-2006
İski Yeni Bir İlke İmza Atıyor Su faturalarını barkod okuyuculu endeksörle tanzim edilerek anında müşterilere sunulması ve bedelin tahsilatında İSKİ yeni bir ilke imza atmaktadır.
     

22-05-2006
PTS
İçişleri Bakanlığının Otoparkı firmamızın Plaka Tanıma Sistemi ile çalışmaya başladı
     

02-12-2005
GPS -GPRS

GIS günleri 02.12.2005 tarihinde Bursa' da yapıldı.

     
Şirket Profili

1984 Yılında kurulan şirketimiz, Türkiye geneline yayılmış teknik personel kadrosuyla, en son yazılım teknikleri kullanarak resmi ve özel kurum ve kuruluşlara bilgisayar uygulama programları geliştirmekte, anahtar teslimi bilgisayar sistemleri kurmakta, sistem kullanıcılarını eğitmekte ve satış sonrası donanım ve yazılım teknik destek hizmetleri vermektedir.

Belediye vergi ve gelirlerinin (Emlak Vergisi, ÇTV, İlan-Reklam Vergisi, Harcamalara Katılım Payı vs.) sistemli olarak tahsil edilmesi, İSKİ, BUSKİ, ASKİ, KOSKİ, MESKİ, ESKİ gibi Büyükşehir Belediyelerimizin Su ve Kanalizasyon idarelerinde, Su Abone İslemleri, Tahakkuk Faturalama, ON-LİNE Tahsilat ve Abone Bilgi Yönetimi konularında sistem tasarımları yapılmış ve uygulama yazılımları tamamlanmıştır.

Bu kurumlarda Bilgi İşlem hizmetlerimizin yanında, Su ve Elektrik Sayaçları endekslerinin endeksör el bilgisayarı) ile okunması. Fatura ve ihbarnamelerin dağıtımı, barkod'lu bina ve sayaç etkiketlerinin hazırlanarak yerlerine takılması, bilgisayarlara veri giriş hizmetlerinin yapılması, metal abone plakalarının yerlerine takılması, borçtan dolayı elektrik ve suların kesilmesi, ödemeden hemen sonra açılması, bozuk sayaçların değişimi, sayaç yeri uygun olmayan abone sayaçlarının uygun hale getirilmesi hizmetlerini başarıyla ve uygun ücretlerle yürütmekteyiz.

Şirketimiz, Sayaç Okuma ve Fatura Dağıtımı hizmetleri konusunda Türkiye’de İLK ÖZEL ŞİRKET’tir.

1987 yılından bu yana İstanbul, Adana, Bursa, Trabzon, Erzurum, Konya, K.Maraş, Muğla, Balıkesir, Adıyaman gibi Türkiye’nin her bölgesinde ve Büyük Şehirlerdeki Belediye ve TEDAŞ Kurumlarında bu hizmetleri HİZMET KİRALAMASI sözleşmeleri kapsamında 800 personelimizle ve başarı ile yürütmekteyiz.

Şirketimizin geliştirdiği ve Mahalli İdareler Genel Müdürlügünden onaylı Bütçe ve Muhassebe uygulaması programı referans listemizde kayıtlı 19 ilin il özel idaresinde çalışmaktadır.

Teknolojik gelişmelere paralel olarak yersel ölçümler ve hava fotoğraflarıyla (fotoğrametrik yöntemle oluşturulan) elde ettiğimiz akıllı haritalara uydu fotoğraflarının eklenmesiyle her türlü grafik objeye anında erişme imkanımız olup çografi bilgi sistemleri (GIS) için temel alt yapılar hazırlamaktayız.

Bütün bu hizmetlerimizi kurumlarımıza tahminlerinin çok daha altında ücretlerle ve hızlı bir şekilde gerçeklestiriyoruz.

Türkiye’deki bütün il, ilçe ve beldelerde faaliyet gösteren bütün şirketler, resmi kurumlar, firmalar, siyasi partiler, sendikalar, vakıflar, dernekler ve spor kulüplerinin adres, telefon, fax, e-mail, ve web bilgilerini içeren ELSAN ADRES BANKASI’nı hazırladık. Hem CD Üzerinden ve hem de İnternet üzerinden işletmelerin hizmetine sunuyoruz. Web Sitemizin Adreslerimiz sayfalarında göreceginiz gibi şirketimiz, teknik ve geniş bir kadro ile Türkiye genelinde yapılmıştır. Hedefimiz kısa sürede ve etkin bir şekilde müsteri hizmetlerine koşmaktır.

Türkiye’de Bilgisayar sektöründe son 16 yılda biz de vardık.Ve her gün bir önceki günden daha ileriye gitme çabası içerisinde, bugün olduğu gibi yarın da sizlere güven vermeye devam edeceğiz.

  ©1986-2006 Elsan Bilgisayar Ltd. Şti. Tüm Hakkı Saklıdır .